ul. Opieńskiego 8 lok 2., 60-685 Poznań
,
tel. 61 821 83 88, kom. 602 642 814
 • Deutsch
 • English
 • O firmie

  Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszych gabinetów.

  Zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną w zakresie stomatologii estetycznej, profilaktyki, protetyki, endodoncji, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Dbamy o uśmiech naszych pacjentów od 1998 roku stale poszerzając wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Zapraszamy dorosłych i dzieci na komfortowe leczenie w miłej i bezstresowej atmosferze. Do Państwa dyspozycji są dwa klimatyzowane gabinety wyposażone w nowoczesny i bezpieczny sprzęt, przystosowany także do leczenia osób niepełnosprawnych.

  O mnie

  Edukacja:

  1990 – 1995 – Studia na Wydziale Lekarskim II, Kierunek Stomatologia, Akademia Medyczna w Poznaniu,
  dyplom uzyskany w dniu 12.07.1995
  4.05.1999 – Pierwszy Stopień Specjalizacji w zakresie Stomatologii Ogólnej
  22.11.2004 – tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologia Zachowawcza z Endodoncją
  12.04.2006 – stopień naukowy doktora nauk medycznych ( z zakresu stomatologii) …

  Czytaj całość >>

  Efekty naszej pracy

  Dziś możliwości stomatologii są niemal nieograniczone. Wybielanie zębów czy też protetyka pozwalają uporać się nawet z bardzo poważnymi problemami i odzyskać śnieżnobiały, zdrowy uśmiech.

  Doświadczenie

  W naszych gabinetach w Poznaniu wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie daje nam stomatologia estetyczna. Dobry dentysta czy stomatolog nie ogranicza się bowiem do tradycyjnych metod leczenia, ale dba o swój rozwój, wdrażając w swej praktyce nowoczesne technologie z korzyścią dla pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych gabinetów.