ul. Opieńskiego 8 lok 2., 60-685 Poznań
,
tel. 61 821 83 88, kom. 602 642 814
 • Deutsch
 • English
 • Stomatologia estetyczna Poznań

  Zadbaj z nami o piękny uśmiech :)

  ODPOCZYNEK u dentysty?

  TAK! U nas leżysz podczas zabiegu :)

  NAJLEPSZY sprzęt w gabinecie

  To gwarancja BEZPIECZEŃSTWA

  DOBRA diagnoza

  podstawą DOBREGO leczenia

   Praktyka implantologiczna

   Praktyka
   implantologiczna

   4obrazki_2

   Polskie Stowarzyszenie
   Implantologiczne

   4obrazki_3

   Certyfikat
   ICOI

   4obrazki_5

   Certyfikat
   DGOI

   Stomatologia estetyczna – dentysta Poznań

   W ramach naszej działalności zajmujemy się szeroko pojętymi usługami stomatologicznymi. Decydując się na skorzystanie z usług Gabinetu Franaszek masz pewność, że zajmie się Tobą doświadczony, świetnie wykwalifikowany dentysta. Efekty naszych działań są trwałe i satysfakcjonujące dla Pacjentów. Niezależnie od tego czy chcesz uzupełnić ubytków zębowe, czy złożyć wizytę o charakterze profilaktycznym, nasz stomatolog zapewni Ci odpowiednią opiekę.

   Z naszych usług mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest bezstresowa atmosfera w Gabinecie, dlatego nasz dentysta dołoży wszelkich starań, aby leczenie przebiegało w komfortowych warunkach.

   W naszym Gabinecie zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin. Jedną z naszych specjalizacji jest wybielanie zębów. Dzięki szerokiej wiedzy oraz wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, nasz stomatolog jest w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów.

   Serdecznie zapraszamy do naszego Gabinetu. Bez względu na to czy chcesz poddać się zabiegowi wybielania zębów, czy interesują Cię inne usługi stomatologiczne, w naszej szerokiej ofercie znajdziesz właściwe rozwiązanie.

   Efekty naszej pracy

   PrzedPo

   Zadbaj z nami o piękny uśmiech

   Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszych gabinetów.

   Zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną w zakresie stomatologii estetycznej, profilaktyki, protetyki, endodoncji, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Dbamy o uśmiech naszych pacjentów od 1998 roku stale poszerzając wiedzę
   i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

   Zapraszamy dorosłych i dzieci na komfortowe leczenie w miłej i bezstresowej atmosferze.
   Do Państwa dyspozycji są dwa klimatyzowane gabinety wyposażone w nowoczesny i bezpieczny sprzęt, przystosowany także do leczenia osób niepełnosprawnych.

   Doświadczenie

   Franaszek

   Stomatologia estetyczna – Poznań

   Dziś możliwości stomatologii są niemal nieograniczone.

   Wybielanie zębów czy też protetyka pozwalają uporać się nawet z bardzo poważnymi problemami i odzyskać śnieżnobiały, zdrowy uśmiech. W naszych gabinetach w Poznaniu wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie daje nam stomatologia estetyczna.

   Dobry dentysta czy stomatolog nie ogranicza się bowiem do tradycyjnych metod leczenia, ale dba o swój rozwój, wdrażając w swej praktyce nowoczesne technologie z korzyścią dla pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych gabinetów.

   Zapraszamy do skorzystania z usług naszych gabinetów:

   ul. Opieńskiego 8 lok 2., 60-685 Poznań
   61 821 83 88, kom. 602 642 814
   info@franaszek.com